4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

WoW - Questy

Questy (Úkoly)

Plnění Questů je tou nejjednodušší cestou, jak si zvýšit level, získat peníze, recepty nebo ingredience k výrobě předmětů a mnoho dalšího. Můžete získat i více Questů najednou (v současné době je maximum 25). Kromě prospěchu, který přinesou vaší postavě bývají také zábavné, proto se jich snažte splnit co nejvíc.

Stisknutím klávesy "L" se vám zobrazí seznam Questů, které máte k dispozici, co k jejich splnění budete potřebovat a jaká bude vaše odměna po splnění tohoto questu.

Questy, které mají více možností (např. zabít 10 prasátek) můžete jednoduše zobrazit, pomocí shift-klik na určitý quest, vpravo pod minimapou pro vetší přehled.

- Žlutý nad hlavou NPC signalizuje dostupný quest.
- Šedý nad hlavou NPC signalizuje quest, který bude dostupný jakmile dosáhnete většího levelu.
- Žlutý nad hlavou NPC signalizuje, že máte splněný quest a můžete si jít vybrat odměny. Splněné questy také uvidíte na minimapě jako žluté kolečko.
- Modrý nad hlavou NPC signalizuje quest, který lze opakovaně splňovat.

Questy jsou označené barevně, abyste poznali, jak jsou obtížné (jednodušší Questy přinášejí samozřejmě menší odměny). Dělí se takto:

Šedé Questy - Triviální obtížnost. Neobtěžujte se je plnit.
Zelené Questy - Jednoduché
Žluté Questy - Průměrná obtížnost
Oranžové Questy - Těžké
Červené Questy - Vysoká obtížnost
" Daily " - Těch můžete splnit pouze 10 za den.
" Group " - K plnění těchto Questů potřebujete partu.
" Dungeon " - K plnění těchto Questů se budete muset vydat do Instance.
" Raid " - K plnění těchto Questů potřebujete velkou raid partu.

Šedé Questy vám dají nejméně xp. Důvod je prostý, Blizzard tím zamezil plnění extrémně lehkých questů na vysokých levelech.

Můžete také narazit na Questy, které jsou speciálně navržené pro určité povolání, rasu nebo pro postavy s určitou Profesí.


Druid

Zde najdete popis questů pro druida. Především jak získat formy.

Swift Flight Form

Questová linie na epickou verzi létající formy požaduje abyste měli Expert riding skill za 5000 a začíná u jakéhokoli druid trenéra. Pro dokončení questové linie musíte mít aspoň revered reputaci s Lower City.

Morthis Whisperwing
Druid trenér vás pošle za Morthis Whisperwing, Cenarion Refuge, Zangarmarsh.

The Ward of Wakening
Musíte nasbírat 10 Bogblossoms, 10 Ancient Lichen, a 10 Dreaming Glory a vrátit se zpět za Morthis Whisperwingem.

Waking the Sleeper
Vydejte se do Moonglade a použijte [Ward of Waking] na spícího druida, tím ho částečně probudíte ze Smaragnového Snu.

No Mere Dream
Musíte doprovodit a ochránit Clintar Dreamwalke's Sprit ke třem katakombám a počkat až posbírá relikvie. Je hodně slabý.

Return to Morthis Whisperwing
Vraťte se zpět k Morthis Whisperwing.

To the Evergrove
Vydejte se za Arthorn Windsong, Evergrove, Blade's Edge Mountains.

The Book of the Raven
V Blade's Edge Mountains zabíjejte Aether Raye dokud vám nespadne Aether Ray Eye. Pak klikněte pravým na Seer's Stone díky tomu budete moci vidět NPC Sai'kkal the Elder. Promluvte s ním a pak se vrattě do Evergrove a odevzdejte quest.

Eyes in the Sky
Vydejte se do Nagrandu a promluvte s NPC Watcher Elaira.

To Catch A Sparrowhawk
V Nagrandu musíte použít sít na Wild Sparrowhawk. Doporučuji použít Soothe Animal a pak se dostat k němu blíž a chytit ho.

The Raven Stones
Vydejte se do lokace Skettis, která se nachází v Terokkar Forestu. Stačí zapískat na píšťalku a objeví se dráček, který vás někde vezme a vyhrabe vám Raven Stone. Poté se posuňte o kousek dál a vyčkejte 30 sekund. Proces opakujte 8x. Pak se vraťte k Arthorn Windsong, Evergrove, Blade's Edge Mountains.

The Eagle's Essence
Musíte porazit Guardian of the Eagle, který se nachází v Terokkar Forestu. Poté zapískejte na píšťalku a vraťte se k Arthorn Windsong, Evergrove, Blade's Edge Mountains.

The Falcon's Essence
Tentokrát musíte porazit Guardian of the Falcon, který se nachází v Terokkar Forestu. Poté opět zapískejte na píšťalku a vraťte se k Arthorn Windsong, Evergrove, Blade's Edge Mountains.

The Hawk's Essence
Do třetice musíte porazit Guardian of the Hawk, který se nachází v Terokkar Forestu. Poté opět zapískejte na píšťalku a vraťte se k Arthorn Windsong, Evergrove, Blade's Edge Mountains. Za splnění získáte trinket Charm of Swift Flight, který zvýší rychlost vaší létající formy o 10%.

Return to Cenarion Refuge
Vydejte se za Morthis Whisperwing, Cenarion Refuge, Zangarmarsh.

Chasing the Moonstone
Vydejte se do Azshary, podél řeky na sever. Poblíž vodopádu, jděte k okraji řeky a uvidíte Moonstone. Goblin vezme kámen a skočí s ním do vody. Skočte za ní a následujte ji. Bude pokládat na zem bomby, vyhněte se jim, jinak vás vyhodí do vzduchu a zpomalí vás. V podstatě za ní běžíte po nějakou dobu, pak to vzdá a Moonstone vám dá. Vraťte se zpět k Morthis Whisperwing, Cenarion Refuge, Zangarmarsh.

Vanquish the Raven God
Toto je nejtěžší část celé questové linie jelikož se musíte vydat do Sethekk Halls a zabít bosse the Raven God. To by nebylo tak těžké, bohužel obtížnost musí být nastavena na HEROIC. Takže musíte mít Revered reputaci s Lower City. Odměna vám bude epická létající forma a relikvie: Idol of the Raven Goddess. Jestli jste se dostali až sem tak už vlastníte "epika" takže GZ!

 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!