4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

Trpaslíků

Tvrdí trpaslíci z Ironforge strávili nespočetné generace dolováním pokladů z hlubin země. Bezpečni ve své nedobytné horské pevnosti Ironforge, trpaslíci zřídkakdy cestovali za větrné vrcholky Dun Moroghu. Přesto, když orci vpadli do Azerothu a vydali se na tažení s cílem dobýt všechny lidské, elfské a trpasličí země, trpaslíci se nabídli připojit k Velké Alianci. Trpasličí odolnost a důmyslnost se osvědčila jako páteř aliančních sil a pomohli vést tažení od vítězství k vítězství.

V nedávné době vykopali trpaslíci sérii ruin, které by mohli skrývat klíč k jejich ztracenému dědictví. Říká se, že trpaslíci byli vyrobeni z kamene Titány v době, kdy se ještě utvářel svět. Veden snahou k objevení pravdy o bájném původu svého lidu, král Magni Bronzebeard založil slavnou Průzkumnickou gildu, skupinu naprosto oddanou svému úkolu, který má objasnit záhady a tajemství prastarého světa a zejména trpasličí minulosti.

V současné době byla armáda povolána do války proti nemilosrdné Hordě, a proto obrana jejich starobylého domova záleží pouze na statečných obyvatelích Ironforge.Král Magni Bronzebeard - Jako nejstarší ze tří bratrů, byl Magni předurčen stát se králem pod horami. Silný paží a moudrý myslí, Magni miloval své dva bratry nade všechno na světě. Během nedávného pádu Lordareonu byl jeho prostřední bratr Muradin, zabit rytířem smrti, princem Arthasem. Magniho se zmocnil žal, když se dozvěděl o Muradinovu odchodu z tohoto světa, ale on a jeho mladší bratr Brann nepřestávali sloužit trpasličímu lidu. Brann, průzkumník značné proslulosti, zmizel před několika měsíci a král Magni ztratil naději, že Brann stále žije. Přestože zůstal moudrým a silným vůdcem, jeho bolest a žal na něm těžce leží. Mnoho trpaslíků přemýšlí, jestli království někdy ještě uvidí jiného Bronzebearda sedícího na Nejvyšším trůně Ironforge.

Brann Bronzebeard - Jeden z největších průzkumníků, co kdy kráčel zeměmi Azerothu. Brann Bronzebeard byl poznán a vítán po celém známém světě. Vřelý a kurážný trpaslík si udělal přátele a známosti skoro v každé zmapované zemi - a pravděpodobně i v těch nezmapovaných rovněž tak. Brann strávil mnoho let zmapováním vzdálenych částí a zastrčených rohů Východních království pro svojí milovanou Průzkumnickou gildu. S nedávným objevením Kalimdoru, byl Brann jeden z prvních trpaslíků, který kráčel po neznámých stezkách Prastarých. Málo je známo o Brannově nedávném zmizení, až na to že mířil směrem k Northrendu prošetřit smrt svého bratra Muradina. Je neznámo zdali, nebo jestli vůbec dosáhl ledového pobřeží této země.

Nejvyšší průzkumník Magellas - Munnin Magellas měl už jako malý chlapec neukojitelnou zvědavost po historii a tajemstvích. Nyní, jako patronovi Průzkumnické gildy, se mu mohou splnit jeho dětská přání. Magellas je zodpovědný za mapování světa a kalogizování různých druhů, pozůstatků a pokladů pro budoucí generace. Zaměstnávající malou armádu průzkumníků, Magellas vyslal své agenty do celého světa získávat znalosti a rozhled pro svůj lid. Jako král Magni, také Magellas byl zasažen žalem z Brannovi ztráty. Nicméně je odpovědný za vedení Průzkumnické gildy a získávání ceného porozumění chybám minulosti.

 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!