4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

Trollů

Zlomyslní trolové, kteří obývají početné džunglové ostrovy jižních moří, jsou proslulí svojí krutostí a temnou magií. Barbarští a pověrčivý trolové v sobě nosí zášť ke všem ostatním rasám. Na vzestupu Gurubashské říše ovládali džunglový trolové země od Stranghletonského údolí v Azerothu po Ostrovy ozvěn (Echo isles) v Kalimdoru. Poté se však na vrcholu jejich moci rozštěpil lid Gurubashi do hrstky soupeřících kmenů. Jeden takový kmen, Darkspear, byl vyhnán ze své země, aby se staral sám o sebe mezi smrtícími rasami v džunglích Stranglethornu.

Po generacích ztrát a otroctví pro větší a méně čestné kmeny, byl kmen Darkspear před vyhynutím. Ačkoliv jejich válečníci byli mezi nejstatečnějšími, co se kdy narodili, neustálá politika kmenů Gurubashi ohrožovala způsob života Darkspearů. Ještě hůř, lidé začali rovněž stavět osady v Stranglethornském údolí. Bylo to během tohoto hrozného času, kdy se Darkspearští trolové setkali s náčelníkem Thrallem a válečníky orkské Hordy.

Kmen Darkspear vedený letitým kouzelníkem Sen'jinem, apeloval na Thralla a jeho Hordu, aby pomohli proti lidským vetřelcům. Společně trolové a orkové zvítězili, ale ukázalo se to jako krátké vítězství. Místní murlokové zajali mnoho z vítězů a připravili je jako oběť mořské čarodějnici. Darkspearští trolové bojovali bok po boku s Hordou, ale vznešený Sen'jin padl během poslední bitvy proti murlokům.
Na počest Sen'jinově oběti, Thrall slíbil, že Darkspearští budou mít vždy své místo v Hordě. Nabídl trolům svatyni v novém království, které on a jeho orkové plánují vybudovat za mořem. Vol'jin, syn Sen'jina, převzal kontrolu nad kmenem Darkspear a popřál Thrallovi sbohem. Téměř o rok později konečně vedl svůj lid do Kalimdoru, kde se usídlili na Ostrovech ozvěn, přímo u skalnatého rudého pobřeží Durotaru.

Ačkoliv kmen Darkspear původně osídlil Ostrovy ozvěn, byli zrazeni jedním z nich, šíleným kouzelníkem Zalazanem. Přinuceni uprchnout z jejich ostrovních držav, Darkspearští vytvořili rybářskou vesnici Sen'jin na pobřeží Durotaru. Z této primitivní vesnice vyrážejí Darkspearové a jejich spojenci do útoku proti Zalazanovým državám na Ostrovech ozvěn, rozhodnuti získaz zpět jejich pralesní domov za každou cenu.Vol'jin - Vol'jin je mocný temný lovec a jeden z nejlstivějších žijících trolů. Jeho otec, Sen'jin, padl v bitvě, když pomáhal Thrallovi a Hordě. Vol'jin přísahal, že použije veškerou svou sílu a vědomosti, aby vedl svůj kmen tak jako otec. Vol'jinovy rafinované lsti a rychlá mysl sloužili Thrallovi dobře po léta. Většinu času tráví v Orgrimmaru diskutující s Thrallem a v pomáhání při rozšiřování ochrany Hordy a jejího vlivu. ¨

Mistr Gadrin - Gadrin je jeden z Vol'jinových nejdůvěryhodnějších rádců. Společně s mladým kouzelníkem Zalazanem vedl Gadrin mystický trénink mnoha Darkspearských knězů a mágů. Nicméně, Zalazan se zbláznil z mystických sil, jež rozpoutal. Bláznivý kouzelník umístil prokletí na Echo ostrovech a vyhnal Gadrina a své bratry pryč. Nyní Gadrin hledá způsob jak ukončit Zalazanovo běsnění a uložit duši svého prokletého bratra k odpočinku.

 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!