4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

Taurenů

Po nespočetné generace se potulují brutální taureni po pláních Barrensu, lovící mocná koda a hledající moudrost jejich bohyně, Matky Země. Roztroušeni po celé zemi se kočující kmeny spojili pouze společnou nenávistí k jejich zapřísáhlému nepříteli, loupeživým kentaurům. Hledající pomoc proti kentaurům, se vůdce Cairne Bloodhoof spřátelil s náčelníkem Thrallem a dalšími orky, kteří právě přicestovali do Kalimdoru.

S orčí pomocí byli Cairne a jeho kmen Bloodhoof schopni vyhnat kentaury a zabrat pastviny Mulgore. Poprvé za stovky let měli taureni zemi, kterou mohli prohlásit za svou. Na vrcholu větrné stolové hory vybudoval Cairne útočiště pro svůj lid, kde je vítán tauren každého kmene. Za čas se roztroušené taurenské kmeny sjednotili pod Cairnovou vládou. Je zde málo kmenů, které nesouhlasí se směrem, kterým by se jejich nový národ měl dát, ale všichni souhlasí, že Cairne je nejmoudřejší a nejvhodnější k tomu, aby je vedl vstříc budoucnosti.

Ačkoliv jsou taureni od přírody mírumilovní, rituály Velkého lovu jsou uctívány jako srdce jejich duchovní kultury. Každý tauren, válečník nebo cokoliv jiného, hledají svojí identitu jako lovec a jako dítě Matky Země.Cairne Bloodhoof - Cairne je oddán službě svému lidu a dohlížením nad jeho bezpečím ve stále temnějším světě. Jako vynikající válečník, je Cairne označován za jednoho z nejnebezpečnějších tvorů na světě. Navzdory jeho síle a odvaze je vznešená duše, které záleží pouze na míru a klidu volných planin. Říká se, že kdyby mohl položit odpovědnost vůdce na jiného, Cairne by okamžitě opustil Thunder Bluff a navrátil by se do divočiny. Mnoho věří, že trénuje svého syna Baina, aby převzal jednoho osudného dne jeho místo.

Magatha Grimtotem - Magatha je starší bábou mocného clanu Grimtotemů. Požehnána šamanskou mocí, když byla pouze mladá dívka, Magatha hledala moc a prestiž téměř celý svůj život. Stala se matriarchou klanu Grimtotemů skrze domluvené manželství, které mnozí považují za domluvené jí samou, ale následně ztratila svého muže při nepředvídatelné horolezecké nehodě. Od smrti svého manžela velí Magatha krutým válečníkům klanu Grimtotemů. Grimtotemové věří, že je Magatha povede ve vymícení nižších ras z Kalimdoru a v převzetí taurenských dědičných držav za hranicemi. Magatha se neustále pře s Cairnem Bloodhoofem o směru taurenské budoucnosti a cítí, že pouze ona je hodna vládnout svému lidu.

Hamuul Runetotem - Od dětsví přítel Cairna Bloodhoofa, slouží Hamuul Runetotem jako starší druid Thunder Bluffu. Hamuul se spřátelil s mocným nočním elfem Malfurionem Stormragem během nedávné invaze Plamené legie. Velký druid naučil Hamuula mnoho tajemství divočiny a požehnal mu dotekem přírody. Od tohoto času se stal Hamuul čestným členem Cenariova kruhu (převážně noční elfové), a je zaznamenán jako první taurení druid za dvacet generací. Hamuul je zapáleným zastáncem Cairna Bloodhoofa a učí cesty druidů své vážené bratry.

 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!