4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

Orků

Před dávnou dobou byla vznešená orkská rasa zkažena Plamenou legií a transformována do nemilosrdné ničící Hordy. Přivábeni do světa Azerothu, byli orkové donuceni válčit s lidskými královstvími Stormwindem a Lordareonem. Ačkoliv Horda téměř uspěla ve vyhlazení lidstva, nakonec pohltila sama sebe a zhroutila se. Poražení orkové strávili mnoho let uvnitř střežených zajateckých táborů, neschopni fungovat bez vyhlídky na dobývání a válčení. Po mnoha letech povstal mladý visionářský vůdce, aby vedl svůj lid v jejich nejtemnější hodině. Docela vhodné jméno toho mladého orka bylo Thrall. Pod jeho vládou orkové osvobodili sami sebe z řetězů démonické posedlosti a přijmuli své šamanské dědictví.

Na příkaz divného proroctví vedl Thrall svůj lid do starověkých zemí Kalimdoru. Tady se Thrall a Horda postavili tváří v tvář jejich starému utiskovateli Plamené legii. Za pomoci lidí a nočních elfů orkové porazili Legii a vydali se hledat vlastní cestu v jejich adoptované zemi. Orkové prohlásili nevlídné pustiny Durotaru za své království v kalimdoru.

Nyní se sídlem ve válečném městě Orgrimmaru se orkové těší na jasnou budoucnost svého lidu. Ačkoliv již nejsou sužováni sny o dobývání, jsou připraveni zničit každého, kdo by napadal jejich suverenitu a autoritu.Thrall - Thrall, syn Durotarův, je možná nejmocnějším žijícím orkem. Vyzbrojený mocným kladivem Doomhammer je Thrall nepřekonatelný válečník a mocný šaman. Je náčelníkem celé Hordy, stejně tak trollů z Darkspearu a taureních kmenů. Jeho čest, mazanost a slitování mu získalo mnoho spojenců za ta léta, dokonce mezi lidmi a nočními elfy. Thrall žije, aby bránil svobodu a bezpečnost svého lidu v rozšířené Hordě.

Nazgrel - Nazgrel byl předním válečníkem klanu Frostwolfů, kterému kdysi vládl Thrallův otec. Když se Thrall připojil ke klanu, Nazgrel ho zpočátku jen neochotně přijímal, ale poté co se Thrall prokázal v bitvě, se Nazgrel naučil respektovat mladšího orka. Od té doby slouží Nazgrel Thrallovi jako generál a šéf ochranky. Je Nazgrelovou poviností ochránit Durotar před vnitřními konflikty a chaosem. Je hrozivým a neohroženým orkem, zcela oddaný svému náčelníkovi a moci Hordy.

Drek'Thar - Starší šaman klanu Frostwolfů, Drek'Thar sloužil jako Thrallův učitel před mnoho léty. Slepý od narození, Drek'Thar prokázal svou cenu během temného období Hordy. Jeho nejbližšími společníky se stali duchové živlů, a tak se stal šamanismus jeho cestou k moci. Přes jeho vládu nad živly, Drek'Thar si vždy zachovával svojí mírnost a moudrost. Nepřestává vést mladšího šamany Hordy ve starých tradicích svého lidu.

 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!