4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

Nočních elfů

Po deset tisíc let nesmrtelní noční elfové pěstovali druidskou společnost v zastíněných hlubinách Ashenvalského lesa. Poté katastrofická invaze Plamené legie zničila klid jejich starověké civilizace. Vedeni arcidruidem Malfurionem Stormragem a kněžkou Tyrande Whisperwind, mocní noční elfové povstali, aby čelili démonickému náporu. Posíleni nově dorazivšími orky a lidmi, noční elfové uspěli v zadržení démonického postupu a v poražení jejího mistra, démonického lorda Archimonda. Kvůli vítězství byli ale nuceni obětovat svojí vrozenou nesmrtelnost a dívat se na svůj hořící les.

Po tomto strašlivém konfliktu Malfurion a Tyrande pomohli svému lidu vybudovat jejich zničené vesnice. Noční elfové se jen pomalu začali vyrovnávat se svým smrtelným bytím. Takové vyrovnání není lehký úkol a bylo tu mnoho nočních elfů, kteří se nemohli vyrovnat s vyhlídkou na stárnutí, nemoce a slabosti. Hledající způsob, jak získat zpět svou nesmrtelnost, několik vzpurných druidů naplánovalo vysadit speciální strom, který by obnovil spojení mezi jejich dušemi a věčným světem. Když Malfurion uslyšel o tomto plánu, varoval, že příroda nikdy nepožehná takovému sobeckému činu. Krátce poté se Malfurionova duše ztratila někde v hlubinách smaragdového snu. Ačkoliv se jeho druhové druidi pokoušeli nalézt jeho putující duši, pouze jeho tělo zůstalo spící uvnitř Barrow Denu.

S Malfurionovou nepřítomností se Fandral Staghelm, vůdce těch, co si přáli zasadit nový Strom světa, stal novým arcidruidem. V krátkém čase on a jeho druidi stvořili a zasadili nový velký strom, Teldrassil, na bouřlivém pobřeží severního Kalimdoru. Pod jejich péčí strom vyrostl nad mraky. Pod přítmím colosálního stromu zapustilo kořeny zázračné město Darnassus. Nicméně strom nebyl posvěcen požehnáním přírody a tak byl napaden zkažeností Plamené legie. Nyní divoká příroda a dokonce kořeny samotného Teldrassilu jsou poskvrněny rostoucí temnotou.Tyrande Whisperwind - Tyrande je hlavní kněžkou měsíční bohyně Elune. Sloužila jako vůdce hlídek nočních elfů po téměř deset tisíc let, ale její dlouhá bdělost jí nechala málo slitování pro ty, které považuje za nepřátele. Jako vyjímečná a nebojácná válečnice, se stala jedním z největších hrdinů v zaznamenané historii. V čase po katastrofické invazi Plamené legie vládla Tyrande po boku svého manžela Malfuriona Stormragea, dokud nezmizel ve Smaragdovém snu. S Malfurionovou nepřítomností se stala jediným vládcem svého hrdého lidu. Znepokojena Malfurionovou zmizením, se přesto snaží zabránit nočním elfům v opakování chyb minulosti.

Malfurion Stormrage - Největší druid, jaký kdy žil a pravděpodobně také jeden z nejmocnějších v historii. Malfurion je pro svůj lid prorokem a vykupitelem. Pod vedením Tyrande a Malfuriona porazili noční elfové Plamenou legii ne jednou, ale dvakrát. Aby doplnil své síly, Malfurion pravidelně hibernuje uvnitř duchovního světa, známém jako Smaragový sen. Nyní je chycen někde ve snu, dokonce za dosahem zelených draků, jejichž je to říše. S Malfurionovou ztrátou noční elfové jistě padnou do temnoty, jakou znají od nepaměti.

Fandral Staghelm - Jako jeden z Malfurionových nejvyšších velitelů, je Fandral chytrý druid, který trénoval mnoho z nejnovější generace druidů divočiny. Jeho horkokrevná povaha se někdy střetla s odměřenějším Malfurionem. Fandral věří, že budoucnost nočních elfů vyžaduje více expanzivního a vojenského plánování. Jeho radikální názory a agresivní povaha ho často zavádějí do otevřených hádek s nejvyšší kněžkou Tyrande. Bez ohledu na tyto schůzky se Fandral ukázal, jako efektivní náhrada za ztraceného Malfuriona.

 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!