4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

Nemrtvých

Svázána železnou vůlí tyrantského krále lichů, se nesmírná nemrtvá armáda Pohromy pokoušela vymýtit všechen život v Azerothu. Vedeni banshee Sylvanas Windrunner, se jedna skupina nemrtvých oddělila od Pohromy a osvobodila se z pod nadvlády krále lichů. Renegádi nazývají sami sebe Opuštění. Bojují neustálou bitvu nejen o udržení nezávislosti na Pohromě, ale aby také vyhladili ty, kteří by je chtěli lovit jako monstra.

Se Sylvanou jako s jejich banshee královnou, Opuštění postavili temnou pevnost pod ruinami Lordareonského bývalého hlavního města. Toto skryté "Undercity" tvoří rozlehlý labyrint, který se rozpíná pod strašidelnými lesy Trisfal Glades. Z této bašty vedou Opuštění nekončící bitvu proti Pohromě stejně tak, jako proti zbývajícím lidem, kteří stále chtějí získat svoje země zpět. Přestože je celá země prokleta, fanatičtí lidé ze Scarlet Crusade lpí na svých rozprášených državách, posedlí vymýcením nemrtvých a získáním své kdysi nádherné domoviny zpět.

Přesvědčeni, že primitivní rasy Hordy jim pomohou dosáhnout vítězství nad jejich nepřáteli, Opuštění vstoupili do výhodné aliance s barbarskými orky a hrdými taureny. Neuchovávající žádnou skutečnou loajalitu ke svým spojencům, použijí všechny prostředky, aby se ujistili, že jejich temné plány dojdou uskutečnění.Sylvanas Windrunner - Před příchoem Pohromy byla Sylvanas hrdinným generálem Silvermoonských hraničářů. Během Třetí války princ Arthas napadl elfské království QueľThalas. Sylvanas vedla své síly v beznadějném zápase proti nemrtvé Pohromě, ale Arthas nakonec porazil vznešené elfy a transformoval Sylvanas v jednu ze svých banshee otroků. Prokleta v nemyslícího nemrtvého, Sylvanas získala svou vůli teprve, když začala klesat moc krále lichů. Nakonec se oddělila od Pohromy se svojí rebelskou frakcí, která začala být známá jako Opuštění. Nyní vládne Opuštěným z Undercity v Lordareonu. Jejím cílem je jednoho dne dosáhnout pomsty na Arthasovi a přetrvání svobody jejího prokletého lidu.

Varimathras - Pán děsu Varimathras byl jedním ze tří démonů ustanovených vládnout v zamořených zemích jako zástupci Plamené legie. Tito páni děsu hledali způsob, jak svrhnout rytíře smrti Arthase a zničit sílu nemrtvé Pohromy. Varimathras a jeho bratři zkoordinovali svoje úsilí s banshee Sylvanas Windrunner v pokusu svrhnout Arthase a získat Lordareon. Ačkoliv jejich puč fungoval, jak ho naplánovali, Sylvanas se poté postavila proti pánům děsu. Aby si zachránil svůj život, byl Varimathras donucen odpřísáhnot věrnost Sylvanas a jejím Opuštěným válečníkům. Nyná slouží jako její majordomus a pracuje neunávně an zabezpečení Undercity před jakoukoliv hrozbou.

Mistr lékárník Faranell - Za života byl Faranell achymista velkého věhlasu a strávil lepší část svého času studiem mezi učenými mágy Dalaranu. Neužíval si ničeho víc, než experimentováním s lektvary každého druhu, vždy se snažící vytvořit sérum pro todle a protijed pro tamto. Po té, co zemřel na nákazu, povstal jako Opuštěný, jeho nezměrná zvědavost se překroutila do silného sadismu. Nyní Faranell používá svoje schopnosti ve službách královny Sylvanas tvořením chemických příšerností a navrhováním novějších, účinějších nákaz a toxinů.

 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!