4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

Výdělek na internetu

Google Adsense (Doporučuji!)

Google AdSense je kontextová reklama a výdělek pro webmastery. Aby jste mohli využívat tento způsob výdělku, musíte si promyslet jaké stránky o čem uděláte. Stránky by měli mít originální a dobrý obsah. Největších výdělků dosáhnete když budou v angličtině a dostupné tak všem, ale i u českých stránek máte možnost si dobře vydělat. Google Adsense má svoje pravidla používání které je třeba dodržovat a opravdu neporušovat jejich podmínky. Může se vám totiž při jejich porušení stát že vás zruší.

Pokud nechcete dopadnout tak jak je uvedeno na obrázku. Dodržujte následující pravidla

1. Stránky musí mít obsah - nepřidávejte reklamu na stránky bez obsahu je to zbytečné.

2. Zachovejte kód který vám bude vygenerován, nijak ho needitujte.

3. Po kliknutí se musí stránka otevřít ve stávajícím, nikoliv v novém okně.

4. NEKLIKAT na vlastní reklamy ani k tomu nevybízet ostatní aby Vám klikli.

5. Nedělat stránky MFA ( Made For AdSense ) To že uděláte stránky s obsahem aby jste vydělávali s AdSense není MFA pamatujte vždy na kvalitní obsah vašich stránek.

 

Jak to celé funguje? Inzerent, zadavatel reklamy si u Googlu koupí reklamu kde platí za to když na jeho reklamu lidi kliknou. Google dostane od inzerenta peníze a poskytuje vyhledávání, jehož výsledky se pak ukáží v bannerech a tak se reklama vždy snaží být zajímavá k tématu, ke kterému jsou stránky vytvořeny. Uživatelé pak na stránkách třeba o cestování uvidí reklamu na zajímavou dovolenou a kliknou, čímž se dostanou na stránky nějaké cestovní kanceláře. A webmasterovi, který má na webu reklamu připíše odměnu.

 

Začínáme: Nyní tedy víme co to AdSense je a rozhodli jste se na tom vydělávat. Prvním krokem je tedy registrace, na kterou se dostanete kliknutím na banner zde pod tímto odstavcem. POZOR je nutné mít deaktivované Adblock či jiné blokátory reklam.

Stránky jsou česky, takže není problém se zaregistrovat.Vyplníte adresu Vašich stránek, na kterých chcete s AdSense vydělávat. Vyplníte svoje pravdivé údaje jméno adresu. Pokud Vám není 18 napište to na vaše rodiče a domluvte se s nima. Peníze je možné příjmat přímo na Vás bankovní účet. Vyplníte tedy všechny potřebné údaje odsouhlasíte že jste přečetli jejich podmínky a souhlasíte s nimi a registraci odešlete. Schválení bude nějakou dobu trvat, tak stačí trpělivě čekat. Mě se třeba stalo že mi jedny stránky zamítly a pak jem požádal znova, ale nepřišel mi mail zkusil jsem se ale přihlásit a vida Adsense mi normálně fungovalo a stránky schváleny.

Až vám Adsense schválí stránky, tak po přihlášení bude chtít doplnit platební údaje. Doplníte tedy vaše číslo účtu a Google Vám pošle na účet zkušební částku peněz a u této transakce bude kontrolní číslo, které vepíšete do kolonky v Adsense.

Tipy pro reklamu: Máte tedy svůj web, nyní i svůj účet u Adsense a můžete se dát na výdělek. Vyberete si tedy způsob který Vám vyhovuje nejčastěji Adsense pro obsah a zvolíte vhodný banner. Při vytváření banneru si zadejte kanál aby jste poznali z čeho Vám chodí nejvíce lidí a kde klikají ... Reklamu umístěte na dobře viditelné místo. Nejlépe nahoru v případě že ji chcete po stranách volte spíše levou stranu stránky. Banner, aby byl úspěšný by měl mít stejnou barvu pozadí jako má vaše stránka a stejně tak barva okrajů by měla být stejná. Nejvíce se kliká na reklamu, která nejvíce do stránek zapadne.

Pokud neumíte dělat stránky neoufejte udělejte si třeba jen blog, jde především o obsah. Aby byl obsah jedinečný a kvalitní uděljte si web o něčem co je Vám blízké třeba vaše oblíbená hra, oblíbené auto, oblíbený sportovní team atd .. Jedinečnost je opravdu důležitá nahrazujte třeba slova, která jsou běžne používaná za slova která tak běžná nejsou, aby Vás obsah byl odlišný.


REGISTRACE pomocí Banneru nahoře !!!

Žádné komentáře
 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!