4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

Postavy

T-Bag

T-Bag Zločin: únos, znásilnění, vražda
Herec: Robert Kneeper

THEODORE "T-BAG" BAGWELL

ČÍSLO: 89632
UMÍSTĚNÍ: Blok A, Cela 16
ZLOČIN: šesti-násobný únos, znásilnění a vražda prvního stupně.
TREST: doživotí - !V Součastné době na svobodě!
ZBÝVÁ ODSEDĚT: doživotí
PODMÍNEČNÉ PROPUŠTĚNÍ: Není možné.
HRAJE HO: Robert Kneeper

ZÁZNAM:
Theodore Bagwell je jedním z nejvíce nebezpečných vězňů ve věznici Fox River. Není překvapením, že byl málo známý během jeho života mimo věznici. Po vícenásobném soudním předvoláním pro vandalismus a hrubosti na zvířatech, se desetiletý Bagwell se uchytil s pokusem o zapálení jeho učitele na základní škole ve čtvrté třídě a byl poslán do nápravného zařízení. Zde to bylo poprvé, kde Bagwell poprvé představil bílý rasistický gang, známý jako "the Alliance for Purity".

Když Bagwell vyrostl, stali se jeho zločiny více vážnějšími, a začali útokem se smrtelnou zbraní a pokus o vraždu. Pro tyto zločiny, byl Bagwell poslán do Alabama’s Donaldson, maximálně střežené věznice, kde okamžitě převzal vedoucí pozici v gangu zvaném "the Alliance for Purity".

Po Bagwellově propuštění po čtyřech letech se Bagwell ihned vrátil do věznice zpět, protože znásilnilňoval a vraždil při řádění napříč Alabamou, do kterého zahrnul několik mladistvých obětí a stal se nehledanějším člověkem v Americe. Jakmile jej chytili, Bagwellův obhájce poprosil, aby byl uvězněn mimo státy, ze strachu pro znovuzaložení hnutí "the Alliance for Purity", kde byl Bagwell lídrem. Když byl Bagwell umístěn do Fox River před deseti měsíci, Skoro žádný gang neexistoval. Díky charismatickému “T-Bagovi,” nyní vlastní nejsilnější gang ve vězení.
Žádné komentáře
 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!