4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

Postavy

Sara Tancredi

Dr. Sara TancrediZločin: ---
Herec: Sarah Wayne Callies
UMÍSTĚNÍ: dříve vězeňská ošetřovna (doktorka), v součastné době propuštěna
HRAJE JÍ: Sarah Wayne Callies

Už když byla Sára malá, věděla, že chce být doktorkou. Vyrůstala na předměstí Chicaga, a vždycky doufala v práci v nemocnici. Nicméně, po dosažení svého cíle a získání lékařského titulu byla Sářina kariéra ohrožena, když se přišlo na to, že Sára užívá drogy.

Po spoustě pádů se Sára nakonec rozhodla nechat si od drog lékařsky pomoci a přihlásila se do anonymního léčebného sezení proti návyklostem . Být tedy obyčejným doktorem se pro ni stalo nemožné tak se rozhodla, že si nechá pomoci od odborníků.

Jako jedna z mnoha doktorů z její profese je Sára zodpovědná za správu lékařských prohlídek pro vykonávání neodkladných operací. Ačkoliv se Sára zrovna dvakrát nestará o rizika, přesto je k dispozici v nemocnici každý den, a je tak neustálým zdrojem stresu pro jejího otce, Illinoiského Guvernéra “zahraniční spravedlnosti” Franka Tancredi. To je společně s jeho nesmírně rozmanitými politickými názory v součastné době významně ochlazuje.

Ale i přes její drogovou historii jí nikdo nechtěl cokoli předpovídat, třeba aby se nestala kriminálnicí. Ihned však následovala osmičku utečenců z Fox River, jelikož úřady objevili, že právě ona nechala otevřené dveře k ošetřovně, čímž jim umožnila útěk z věznice. Po výslechu několika zaměstnanců věznice v jejím nemocničním křídle se Sára stala hlavní podezřelou z napomáhání k útěku.

Když se policie Chicaga přijela do jejího bytu dotázat na pár faktů, našli ji v kómatu, předávkovanou morfinem. Nicméně Sára se zotavila velmi rychle a tak byla převzata do vyšetřovací vazby. Guvernér Tancredi za ní zaplatil kauci, ovšem později jej Sára nalezla oběšeného v jeho vlastním domě. Sara je od té doby nezvěstná.
Žádné komentáře
 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!