4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

Postavy

John Abruzzi

John Abruzzi

Zločin: dvojnásobná vražda
Herec: Peter Stormare
ČÍSLO: 11846
UMÍSTĚNÍ: blok A, cela 96
ZLOČIN: dvojnásobná vražda, spiknutí za cílem vraždy.
TREST: stodvacet let
ZBÝVÁ ODSEDĚT: stopatnáct let.
PODMÍNEČNÉ PROPUŠTĚNÍ: Není možné.
HRAJE HO: Peter Stormare

ZÁZNAM:
Bývalý Chicagský boss, John Abruzzi je pravděpodobně neslavně nejproslulejší vězeň v zařízení Fox River. Tento status "celebrity" dokázal proměnit v moc i uvnitř vězení. Ostatní vězni, mnozí také vrazi jsou podřízení Abruzzimu, který organizuje vězeňské práce. Zatímco bachaři prosazují ve vězení pravidla. John Abruzzi je ten, který věznici velí.

Abruzzi byl odsouzen za dvounásobnou vraždu a za to že minimálně další dvě pomáhal zorganizovat a naplánovat. Po deseti letech marného procesu se prokuratuře v Illinois přihlásil očitý svědek - Otto Fibonacci a pomohl tak dostat mafiána za mříže. Jakmile se tam ale Abruzzi ocitl, začal dělat vše proto aby jeho lidi venku, našli a zneškodnili Fibonacciho, který mezitím vstoupil do programu na ochranu svědků. Abruzzi ve vězení začal šílet, protože po Fibonaccim jako by se slehla zem.

POZNÁMKY:
Vězeň mívá návštěvy od Phillipa Falzona a Anthonyho Smallhouse, kteří se představili jako Abruzziho "obchodní společníci". Dále byl ve vězení navštíven svou ženou Mary, dcerou Nicolle a synem Johnem Abruzzim juniorem. Vězeň má stupeň prověření "C" a je proto schopen práce ve vězení.
Žádné komentáře
 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!