4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

Postavy

Fernando Sucre

Fernando Sucre

Zločin: ozbrojené vloupání
Herec: Amaury Nolasco
ČÍSLO: 10960
UMÍSTĚNÍ: blok A, cela 40
ZLOČIN: dvojnásobné vloupání s napadením
TREST: pět let - !V Součastné době na svobodě!
ZBÝVÁ ODSEDĚT: čtyři roky, jeden měsíc
PODMÍNEČNÉ PROPUŠTĚNÍ: za jeden rok a čtyři měsíce.
HRAJE HO: Amaury NolascoZÁZNAM:
Fernando Sucre se narodil a byl vychován v Chicagu, kde zažil první střety s právním systémem státu Illinois neboť vyrůstal poblíž neblaze prosnulého Humboldtova Parku. Sucreho matka cítila že její syn má velkou šanci strávit zbytek života za mřížemi. A tak synka poslala na výchovu k tetičce do New Yorku. Doufajíce že tím Fernandovi poskytne nový začátek.

V New Yorku nabral Sucreho život nový směr. Našel si stálou práci v Parkovacím domě a potkal lásku svého života - Maricruz Delgadovou. Ale především se snažil vyhnout se veškerým problémům a udržet si čistý rejstřík.

Poté co se vrátil do Humboldtova Parku na návštěvu, skončila pro něj noc s přáteli jinak než si představoval. Byl obviněn z vloupání do dvou obchodů s alkoholem s nenabitou zbraní.

Ve Fox River se z Fernanda Sucreho stal ukázkový vězeň. Jeho hlavním zájmem bylo dostat se ven v co nejkratším čase, aby mohl být se svou přítelkyní.

POZNÁMKY:
Vězen je navštěvován přítelkyní Maricruz Delgadovou. Také má povoleny měsíční soukromé návštěvy s již zmíněnou slečnou Delgadovou.Vězeň má stupen prověření "C" a je proto schopen práce ve vězení.
Žádné komentáře
 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!