4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

Filmy

Vertical limit

 

Vertical Limit - plakát 

"K 2 - druhá nejvyšší hora světa je tou nejvražednější. Chris O Donnell vede k jejímu vrcholu riskantní záchrannou misi…"


Napínavý snímek z drsného prostředí velehor. Miliardář Elliot Vaughn (Bill Paxton) není zvyklý prohrávat. Nejnebezpečnější himalájský štít K2 ho před čtyřmi lety málem připravil o život, ale on se přesto vrátil s ještě větší výpravou. Při novém pokusu o zdolání nepřístupného vrcholu ukázala hora znovu svou odvrácenou tvář a lavina uvěznila Elliota společně s dvěma nejbližšími kolegy v ledové jeskyni. Na jejich záchranu mají lidé ze základního tábora necelých čtyřiadvacet hodin, než extrémní vysokohorské podmínky způsobí edém plic. Čekání na smrt pak nešťastníkům ukrátí pouze stále častější vykašlávání krve…


Ze základního tábora, bizarního stanového městečka uprostřed velehor, se proto pod vedením Petera Garretta (Chris O’Donnell) rychle vydává šestičlenná záchranná mise vybavená extrémně brizantním nitroglycerinem a motivací v podobě půl milionové odměny pro každého. Nejvíc naspěch má ale Peter, protože v ledu nad výškovou hranicí přežití je společně s miliardářem uvězněna i jeho milovaná sestra Annie Garrettová.

Žádné komentáře
 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!