4ever S.t.r.á.n.k.y

Vítejte na 4ever czech

Filmy

Ro(c)k podvraťáků

 

Ro(c)k podvraťáků - plakát 

Film Karla Janáka o muzice, penězích a ganstrech amatérech.


Jsou mladí, jsou sebevědomí, jsou drzí a jsou bez peněz… Mají svou kapelu, mají své plány, mají svou šanci, ale nemají nástroje. Potřebují peníze…A to hned!!!


Luki, "šéf" party, byl právě propuštěn z tiskárny, kde způsobil havárii rotačky kvůli neznámé dívce. "Playboy" Márty se práci úspěšně vyhýbá, je posedlý sváděním dívek a žen. "Slušňák" Tom, který pracuje v květinářství se svou dívkou Šárkou, právě prosázel velký balík peněz a "technik" Radek instaluje zabezpečovací systémy ve vile místního podnikatele Salingera a po nehodě s jeho psem se ocitne i on "na dlažbě"…..


Poněkud žalostná bilance party mladých muzikantů, kteří potřebují novou aparaturu. Mají totiž jedinečnou šanci vystoupit jako předskokani slavné rockové hvězdy Tonyho na jejím turné.


Radek si při práci u Salingera všiml, že je tento samotářský podivín velmi bohatý, říká mu Boss. Tomovi se zdá neškodný, proto ostatní přivede na šílený nápad - únos jeho psa.


Kluci chvíli váhají, ale po zhodnocení své finanční situace se rozhodnou únos realizovat. Začnou vše připravovat. Radek dodá plány Bossovy vily. Střídavě obhlížejí terén, sledují Bosse i psa, fotí všechno, co vidí, a připravují plán do nejmenších detailů. Luki zjišťuje, že jeho krásná neznámá z tiskárny je Bossova dcera, nikomu o tom neřekne. Márty začne pracovat v muzeu, kde se potkává s kurátrokou výstavy a samozřejmě se s ní zaplete. Tom musí tajit celou akci před svou dívkou Šárkou.


Pak přijde den "D". Plán je složitý a málem nevyjde. Jen díky improvizacím kluci dostanou peníze, vrátí psa a mizí z místa činu. Cestou bouřlivě oslavují. Ale mají pocit, že je někdo sleduje v podezřelém autě. Ukryjí se na polní cestě, vystoupí z auta a čekají. Vše se zdá být v pohodě. Náhle jejich auto exploduje i s penězi. Šokovaní, pěšky, bez peněz se vracejí domů. Rozhodli se zapomenout a už nikdy neriskovat. Jsou šťastní, že vyvázli se zdravou kůží a dají si slovo, že na dráhu zločinu už raději znovu nevstoupí. Jenže ruka podsvětí a svět zločinu je hned tak nepustí. U dveří Lukášova domu sedí Bossův pes a celý šťastný své únosce vítá…Vše začíná znovu.

Žádné komentáře
 
Prašule.eu - Zarábajte s nami!